Gąski

Urocza miejscowość położona na zachodnim, polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Jej usytuowanie daje możliwość ucieczki od miejskiego zgiełku oraz od przeludnionych plaż dużych kurortów. Jednocześnie, położenie Gąsek oraz sąsiedztwo takich miast jak Mielno, Sarbinowo czy Kołobrzeg gwarantują możliwość zwiedzania niedalekich, większych miasteczek w dni mniej sprzyjające wypoczynkowi na plaży. Gąski są idealnym miejscem dla ludzi zmęczonych hałasem, miejskim zgiełkiem. Dla ludzi, którzy w dniach urlopu szukają spokoju, odpoczynku i możliwości relaksu.

Niewątpliwym atutem Gąsek oprócz położenia jest malownicza latarnia Morska, druga co do wielkości w Polsce (50,2m). Jej światło widoczne jest już z odległości 19,5 mil morskich (około 36km). Latarnie morską najlepiej jest podziwiać wypoczywając na wyjątkowo szerokiej, czystej plaży pod czujnym okiem ratowników.

 

Gąski zapewniają wszelką potrzebną w czasie urlopu infrastrukturę turystyczną. Po wypoczynku na plaży, spacerze po plaży lub okolicznym lesie, turyści mogą skorzystać z miejscowych restauracji, zrobić zakupy w dobrze zaopatrzonych sklepach czy też nabyć pamiątki.

 

Szerokie plaże zapraszają do spacerowania i podziwiania zachodów słońca, a oddalenie od dużych kurortów i mniejsza, niż w każdym innym mieście ilość turystów zachęca do spokojnego i cichego rozmyślania oraz sprzyja regeneracji sił przed powrotem do codziennego życia.
 

Dla miłośników kolarstwa, przez Gąski przebiega międzynarodowa ścieżka rowerowa, ciągnąca się wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego. Gąski są świetnym punktem startowym dla wycieczek do Sarbinowa, Mielna lub do Ustronia Morskiego i Kołobrzegu.

Nostalgia – znajduje się blisko latarni morskiej w odległości 300 m do plaży. Swoim spokojem i klimatem idealnie wkomponuje się w spokój i ciszę Gąsek. Zapraszamy wszystkich gości, szukających spokoju oraz prawdziwego relaksu.

 

Jeżeli jesteś zmęczony zgiełkiem i hałasem, pobyt w przeludnionych miasteczkach nadmorskich staje się dla Ciebie mało atrakcyjny. Szukasz spokojnego i cichego miejsca do spędzenia urlopu, ale jednocześnie nie chcesz zaszyć się w miejscu bez możliwości zjedzenia w restauracji, a przede wszystkim kochasz Morze Bałtyckie? Zapraszamy, Gąski pozwolą Ci odkryć tą miłość na nowo!

300 m do plaży

Czysta i szeroka plaża, pod stałym nadzorem ratowników.

Latarnia Morska

Zbudowana pod koniec XIX wieku, czynna atrakcja turystyczna.

Kuchnia

W pełni wyposażona, wyłącznie do dyspozycji gości.

Bezpieczeństwo

Czysta i szeroka plaża, pod stałym nadzorem ratowników.

Parking

Prywatny parking wewnątrz posesji, brama zamykana na noc.

TV

Każdy pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem i telewizją naziemną.

Wi Fi

Bezpłatny dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Doba Hotelowa

Rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu, kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu.

Plac Zabaw

Trampolina, piaskownica, oraz miejsce do zabawy na świeżym powietrzu.

Atrakcje Turystyczne

W pobliżu znajdują się atrakcje turystyczne takie jak: przystań rybacka w Chłopach i Unieściu, Ogrody Hortulus w Dobrzycy, jezioro Jamno w Mielnie oraz szlaki rowerowe i piesze.

Ogródek

Idealne miejsce do grillowania lub spożywania wspólnych posiłków na świeżym powietrzu, z widokiem na latarnie.

Okolica

Sarbinowo - 3 km
Chłopy - 5km
Mielno - 10 km
Unieście - 12 km
Ustronie Morskie - 12 km
Kołobrzeg - 23 km

Rezerwacje

Rezerwacji mogą dokonać Państwo telefonicznie
+48 505 396 404

lub mailowo na adres

biuro@gaski-nostalgia.pl

Dokonanie rezerwacji wiąże sie z akceptacją regulaminu.